PL

EN

|

Idealne rolety rzymskie są często nieodłącznym elementem wystroju wnętrza. Pozwalają na swobodną kontrolę światła oraz dają opcję pomiędzy prywatnością a możliwością otwarcia i wpuszczenia światła do wnętrza. 

 

Dzięki różnym sposobom upięcia, ręcznie przyszytych kółeczkach – rzymska może być pięknym dopełnieniem sama w sobie lub korespondować z pięknymi zasłonami.

DEKORACJE OKIENNE NIE TYLKO PRZESŁANIAJĄ PRZED 

WPADAJĄCYM ŚWIATŁEM - DZISIAJ SĄ ELEMENTEM BEZ KTÓREGO WNĘTRZE NIE MOŻE ISTNIEĆ.

ZASŁONY UTRZYMUJĄ CIEPŁO ZIMĄ, ZAPEWNIAJĄ CHŁÓD LATEM ORAZ DAJĄ DUŻE POCZUCIE PRYWATNOŚCI

 

W NASZEJ PRACOWNI SEKRETEM UDANEGO PROJEKTU SĄ DETALE ORAZ DOBÓR WYSELEKCJONOWANYCH TKANIN. WSZYSTKO WYKONUJEMY TRADYCYJNYMI METODAMI - BEZ TAŚM ŚCIĄGAJĄCYCH - CZĘSTO STOSUJĄC RĘCZNE WYKOŃCZENIE

Zaluzje Drwniane ze względu na zastosowanie do ich produkcji drewno egzotyczne – basswood lub abachi, tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat wnętrza. 

 

Smugi światła i cienia powstałe po odbiciu od drewnianej powierzchni lameli dają niecodzienny, elegancki wystrój wnętrza.

 

Lamele dostępne w rozmiarach 

25mm 

50mm

70mm

 

Ponad 30 kolorow pasujacych do wnetrz nowoczesnych i tradycyjnych

START

PRACOWNIA SZYCIA

PRACOWNIA TAPICERSKA

PRACOWNIA RENOWACJI

PRACOWNIA MALARSTWA

KONTAKT

SHUTTERSY

Wykonane na zamówienie – pasujące idealnie do wybranego wnętrza. Posiadamy możliwość wybrania kolorystki z palety RAL i wykończyć je lakierem mat, połysk lub pół-połysk. 

 

Poprzez możliwość ustawienia lameli w dowolny sposób Shuttersy nadają się idealnie do wnętrz takich jak łazienki, kuchnie, gabinety czy sypialnie. Efektem jest zawsze eleganckie i ciepłe wnętrze, w którym po prostu chce się być.

 

Kazdrazowo omawiamy i dobieramy najbardziej optymalny sposob otwierania - na boki, 

w prowdnicach lub uchylany.

<< SZYCIE

ZASLONY | FIRANY

ROLETY RZYMSKIE

ZALUZJE DREWNIANE

SHUTTERSY

|

|